تشک رویال

تشک رویال

تشک رویال
تشک رویال
چکیده:تشک رویال با نیم قرن تجربه و اتکا بر دانش بومی نامی آشنا در صنعت تولید انواع تشک ( تشک طبی، تشک فنری و خوشخواب ) در ایران است.
متن:
تشک رویال با نیم قرن تجربه و اتکا بر دانش بومی نامی آشنا در صنعت تولید انواع تشک ( تشک طبی، تشک فنری و خوشخواب ) در ایران است. تشک رویال عرضه کننده بهترین تشک های طبی و استاندارد، مناسب برای همه سنین است که با بهره گیری از مرغوب ترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا انتخاب نخست خانواده های ایرانی است. کیفیت دوخت، تنوع اجناس، مقاومت در برابر شستشو و تغییر رنگ از جمله ویژگی های بارز تشک رویال است که آن را به یکی از بهترین تولید کنندگان تشک در ایران تبدیل کرده است.

 

تشک طبی

از جمله دلایل علاقه مردم به خرید تشک طبی ترس از بروز بیمارهای عضلانی و استقامتی همچون دیسک کمر است. به عبارت دیگر، برخی معتقدند که فلسفه استفاده از تشک های طبی، به اندیشه حمایت از ستون فقرات در هنگام خواب مربوط می شود؛و به همین دلیل، بر این باورند که با استفاده از تشک طبی، در مقابل بروز بیماریهای عضلانی به خصوص کمر درد و دیسک کمر پیشگیری کنند. حمایت کافی از ستون فقرات به خصوص برای کسانی که تحت عمل جراحی دیسک کمر قرار گرفته اند بسیار اهمیت می یابد.
دلیل این گرایش به تشک طبی را می توان در نوع محتویات مورد استفاده در درون تشک جستجو کرد. به طور کلی محتویات تشک طبی عمدتاً از اسفنج و پنبه تشکیل شده است و به همین دلیل می تواند از گرفتگی عضلات بر روی تشک طبی جلوگیری کند. دیگر ویژگی های بارز تشک طبی، سفتی آن و برخوداری از سطحی صاف و یکدست است. به طوریکه قرار گرفتن بدن در یک وضعیت ثابت را موجب می شود؛ همچنین به دلیل عدم ایجاد فاصله بین مهره های کمر، به عنوان تشک مناسب گودی کمر در نظر گرفته می شود.